خدمات ما

و خدمات خاص ما

تهویه مطبوع شمس این افتخار را دارد که از زمان مشخص شدن نقشه ساختمان با عنوان مشاور در کنار شما باشد

سیستم

نوع سیستم تهویه مطبوع بر اساس کاربری ، موقعیت ، دکوراسیون ، قیمت و البته نظر کارفرما تعیین می­گردد.

تجربه

بر اساس تجربه در خیلی از موارد به علت محل قرارگیری تاسیسات و رایزرها و پنل ها مشکلاتی به وجود آمده که در مراحل اولیه به راحتی میتوان آن را رفع کرد .

نصب

در زمان تیغه چینی از پروژه شما بازدید خواهد شد تا محل دقیق‌تر نصب پنل های داخلی بر اساس تغییرات و موارد موجود مشخص شود .

هماهنگی­

هماهنگی­های لازم با مهندسین و مجریان برق و تاسیسات ساختمان به جهت عدم اختلال در کار یکدیگر و تقدم و تأخر اجرای تاسیسات و ساختارهای زیر کار مربوطه .
  • پس از اتمام سفت کاری بنا و قبل از شروع کف سازی، ما در کنار شما خواهیم بود تا برند مورد نظرتان را انتخاب نمایید و بر اساس آن زیر‌کاری های لازم شروع شود .

  • لوله­‌های ارتباطی مربوطه و شاسی­های نگهدارنده در صورت نیاز و شاسی‌­های واحد بیرونی که اکثرا در پشت بام قرار می­گیرند، کابل­های ارتباطی و کانال در صورت نیاز زیر ساخت­هایی است که در این مرحله اجرا خواهد شد و کارهای جانبی که به این سیستم ارتباط دارد هماهنگی و نظارت خواهد شد.

  • پس از اتمام زیر ساخت­های لازم و انجام تست­های لازم که به هیچ وجه نیاز به برگشت یا تخریب بعدی نداشته باشد، ادامه کار موکول می گردد به انتهای نازک­‌کاری ساختمان و نصب پنل­ها و استقرار کل سیستم در پروژه.

  • پس از آماده شدن برق ساختمان و آمادگی کارفرما دستگاه استارت خواهد خورد و شروع به کار می­کند.

  • پس از استارت و تحویل دستگاه ما همچنان در کنار شما هستیم و در صورت نیاز کلیه خدمات ، گارانتی و قطعات را پشتیبانی خواهیم کرد.

  • در زمان گارانتی دستگاه و پس از اتمام گارانتی سرویس­های بازدید، سرکشی و شستشوی سیستم نیز به جهت بالاتر رفتن کیفیت دستگاه و عمر آن جزو خدمات تهویه مطبوع شمس می­باشد .

خدمات خاص ما

و اما خدمات خاص تهویه مطبوع شمس اینکه

اجرای سیستم تهویه مطبوع نیاز به مجریانی به غیر از مجریان معمول کار دارد که موارد جانبی را اجرا می‌کنند مانند :

  • کابل تغذیه دستگاه
  • تابلو برق مورد نیاز
  • زیر ساخت‌های آهنگری
  • کانال‌های مربوطه در سقف کاذب و لوله‌های درین و ..

که کارفرما می‌بایست برای هر کدام به متخصص مربوطه مراجعه نموده و زمان زیادی برای هماهنگی لازم بین تمام این مجریان صرف کند .

اما تهویه مطبوع شمس‌، در صورت تمایل کارفرما این قابلیت را دارا است که همه این موارد را به عهده گرفته و صفر تا صد کار را برای شما انجام دهد 

امید که با این خدمات متمایز رضایت کامل شما را جلب کنیم

logo-white.png
برودتی شمس با بیش از 30 سال سابقه در زمینه تهویه مطبوع، مشاور، همراه و مجری پروژه های شما
کلیه حقوق این سایت محفوظ می‌باشد 

تماس با ما

تلفن
03136631718
موبایل
09131147758
ایمیل
 info@shams-aircondiction.com

Search