4 مورد از ایرادات نصب لوله های زیر کار داکت اسپلیت

های زیر کار داکت اسپلیت

در صورتی که شما اطلاعات زیادی در مورد ایرادات نصب لوله های زیر کار داکت اسپلیت نداشته باشید نمی توانید لوله ها را به درستی در فضای مشخص شده نصب کنید. به طور کلی شما باید به خوبی بدانید که هر یک از سیستم های سرمایشی و گرمایشی اگر به درستی نصب نشوند امکان دارد که در روند کار آنها اختلال ایجاد شود. نکاتی که مربوط به نصب و اجرای آن ها می باشد را باید به درستی اجرا کنید تا بتوانید بهینه ‌سازی مناسبی از آنها دریافت نمایید. برخی از ایراداتی که امکان دارد زمان لوله کشی قسمت زیرین داکت اسپلیت وجود داشته باشد و شما رعایت نکنید را در ادامه بیان خواهیم کرد.

لوله های زیر کار داکت اسپلیت

نصب لوله زیر کار اسپیلت
نصب لوله زیر کار اسپیلت | تهویه مطبوع شمس

ایرادات نصب لوله های زیر کار داکت اسپلیت

برخی از ایراداتی که زمان نصب لوله های زیر کار داکت اسپلیت وجود دارد و شما باید به آنها دقت داشته باشید عبارت است از :

  1. استفاده از لوله هایی با ابعاد نامناسب

 استفاده کردن از لوله هایی که سایز پایین و یا زیاد دارند که استاندارد نمی باشند یکی از مهمترین ایراداتی است که شما زمان نصب کردن لوله های زیرین ممکن است با آن مواجه شوید.

  1. استفاده از لوله های تکه تکه

 در صورتی که بخواهید از لوله های تکه تکه استفاده کنید و آنها را به یکدیگر جوش بزنید ممکن است که روند کارکرد اسپلیت با مشکل مواجه شود. لوله باید به صورت یکسره باشند و شما به هیچ عنوان نباید آنها را جوش بزنید.

  1. عدم عایق کاری لوله ها

 عدم عایق کاری لوله ها به ویژه در محل جوشکاری و اکسید شدن جوش موجب می شود که لوله ها بعد از مدتی کارایی خود را از دست بدهند و دیگر به درستی کار نکنند

  1. استفاده از عایق های نامرغوب

 استفاده کردن از عایق های نامرغوب موجب فرسودگی لوله ها بعد از مدتی می شود

به نظر شما این مطلب مفید بود؟

لطفا امتیاز دهید

میانگین امتیاز ها 5 / 5. تعداد امتیاز ها 1

اولین نفر باشید که امتیاز می‌دهید