4 نکته برای نصب لوله های زیر کار اسپلیت

نصب لوله زیر کار اسپیلت

شما زمانی که اسپلیت ها را راه اندازی می کنید باید به تمامی مراحل نصب اسپلیت دقت داشته باشید. لوله های اسپلیت ها در دسته بندی های متنوعی هستند که برای نصب هریک از آنها بهتر است به خوبی ویژگی هایشان را بشناسید. لوله های زیر کار اسپلیت مزیت ها و کاربردهای متنوعی دارند که باید به صورت اصولی نصب شود. در صورتی که شما با عملیات اجرا کردن لوله های زیر کار انواع اسپلیت ها آشنایی ندارید بهتر است که با برخی از نکات در این مورد آشنایی لازم را به دست آورید. در ادامه نکاتی را برای عملیات نصب لوله های زیر کار انواع اسپلیت را بیان خواهیم کرد.

لوله های زیر کار اسپلیت

عملیات نصب لوله های زیر کار اسپلیت

برخی از مهمترین عملیاتی که مربوط به نصب لوله های زیر کار اسپلیت است عبارت می باشد از :

  1. خشک بودن داخل لوله ها :

یکی از مهمترین نکاتی که شما زمان نصب لوله های زیرین اسپلیت ها باید به آن دقت داشته باشید این است که آب درون آنها وجود نداشته باشد. در صورتی که لوله ها دارای آب باشند امکان دارد که کمپرسور و تجهیزات حساس سیستم دچار آسیب شوند.

  1. تمیز بودن داخل لوله ها :

گرد و غبار و ذرات ریزی درون لوله های مبرد نباید وجود داشته باشد چرا که موجب گرفتگی سیستم می شود و به مرور زمان هم مشکلات  جدی را ایجاد می نماید. بر همین اساس باید از تمیز بودن داخل لوله ها اطمینان خاطر به دست آورید.

  1. تمیز و هموار بودن محل نصب :

تمیز و هموار بودن مکانی که شما می‌خواهید دستگاه را نصب کنید یکی از دیگر نکاتی است که باید به آن دقت داشته باشید.

  1. قرار ندادن لوله ها در کف زمین :

لوله ها به هیچ عنوان نباید در کف زمین قرار بگیرند و شما نیاز است که برای آنها جای مشخص شده ای که از سطح زمین فاصله دارد مشخص کنید.

تهویه مطبوع شمس با در نظر گرفتن تمامی نکات مهم اقدام به مشاوره و اجرای عملیات نصب لوله های زیر کار اسپلیت شما می کند 

به نظر شما این مطلب مفید بود؟

لطفا امتیاز دهید

میانگین امتیاز ها 3 / 5. تعداد امتیاز ها 2

اولین نفر باشید که امتیاز می‌دهید