4 نکته در مورد مشاوره نصب چیلر

نصب چیلر

بر اساس آمارهایی که وجود دارد نشان داده می شود که بسیاری از صدمه های وارد شده به سیستم ها و دستگاه های تهویه مطبوع در صورت نصب غیر اصولی است. شما اگر زمان نصب کردن چیلر به عنوان یکی از مهمترین دستگاه های سیستم تهویه مطبوع، مشاوره نصب چیلر را از کارشناسان دریافت کنید می توانید به بهترین نحو ممکن دستگاه را راه اندازی نمایید. برخی از نکاتی که نیاز است زمان نصب کردن چیلرها رعایت کنید را در ادامه بیان می کنیم تا اطلاعات بیشتری در این زمینه داشته باشید.

مشاوره نصب چیلر

نصب چیلر
مشاوره رایگان نصب چیلر

نکاتی در مورد مشاوره نصب چیلر

برخی از نکات بسیار مهمی که در مورد مشاوره نصب چیلر اهمیت دارد و شما باید به آنها دقت داشته باشید عبارت است از :

  1. انتخاب مکان مناسب :

یکی از مهمترین نکات در نصب چیلر انتخاب کردن یک مکان مناسب است. از آنجایی که چیلرهای تراکمی برای ایجاد نمودن سرمایش از سیال آب استفاده می کنند بهترین مکان برای نصب کردن چیلرهای تراکمی فضای بیرون از سازه و محیط باز می باشد.

  1. زیرسازی مناسب سطوح :

ابعاد و اندازه دستگاه های چیلر به طور معمول بزرگ است و به دلیل داشتن قطعات زیاد وزن سنگینی هم دارند. بر همین اساس آماده کردن و زیرسازی مناسب برای نصب چیلر بسیار ضروری می باشد.

  1. امکان دسترسی به تابلوی برق :

در دسترس بودن تابلوی برق و همچنین انرژی الکتریکی مورد نیاز برای کارکرد و عملکرد بهینه سیستم چیلر یکی از دیگر نکاتی است که باید به آن دقت داشته باشید.

  1. تامین آب مورد نیاز :

دستگاه چیلر یکی از دستگاه های تهویه مطبوع به شمار می رود که آب را خنک می کند و به دیگر دستگاه ها منتقل می سازد. برای عملکرد صحیح این دستگاه آب باید بدون رسوب، ناخالصی و آلودگی باشد. آب شهری به دلیل داشتن ناخالصی به تدریج موجب گرفتگی لوله های کندانسور می گردد.

 

برودتی شمس با بیش از 30 سال سابقه در زمینه تهویه مطبوع و بیش از 500 پروژه موفق در اصفهان، مشاور، همراه و مجری پروژه های شما از ابتدا تا پایان 

به نظر شما این مطلب مفید بود؟

لطفا امتیاز دهید

میانگین امتیاز ها 5 / 5. تعداد امتیاز ها 6

اولین نفر باشید که امتیاز می‌دهید