4 ویژگی اصلی مولتی وی

وی

یکی از سیستم های تهویه مطبوع که راندمان انرژی بالایی دارد مولتی وی می باشد. در این سیستم گرمایشی و سرمایشی یونیت های داخلی به یونیت های خارجی وصل می شود. نحوه اتصال پیدا کردن یونیت ها به یکدیگر به وسیله لوله مسی می باشد. از آنجایی که این سیستم دو تکه است شما باید بدانید که آن را در بازار به نام اسپلیت مولتی نیز می شناسند. شما می توانید با استفاده از این سیستم گرمایش و سرمایش مطلوبی در فضا ایجاد کنید. از نظر کارکرد باید بدانید که این سیستم با مصرف کردن الکتریسیته، انتقال حرارت را انجام می دهد.

تکنولوژی های به کار رفته شده درون مولتی وی

برخی از تکنولوژی های به کار رفته شده درون مولتی وی عبارت است از :

  1. دارای کمپرسور اینورتر

سیستم اینورتر دستگاه که با راندمان بسیار بالایی کار می کند و صدای کمی دارد یکی از مهمترین ویژگی های کمپرسور اینورتر می باشد. سوپاپ های به کار رفته شده روی این سیستم دارای شش انشعاب بوده و راندمان بالایی دارند.

  1. فن های کندانسور

در این سیستم تهویه مطبوع از نسل جدید فن های کندانسور استفاده شده است. شدت جریان هوا با استفاده از این فن ها تا 10 درصد افزایش پیدا کرده و مصرف برق را هم تا 20 درصد کاهش داده اند.

  1. محدوده لوله کشی :

سیستم لوله کشی این سیستم قابلیت کارکرد بدون افت راندمان را در محدوده 25 درجه تا بالای 48 درجه دارد. طول لوله کشی بین یونیت خارجی و داخلی تا 225 متر هم می رود. این ویژگی استفاده از آن را در هر شرایط آب و هوایی میسر می سازد.

  1. گرمایش پیوسته :

در سیستم مولتی وی از گرمایش پیوسته استفاده شده است که بدون توقف کار می کند. سیستم مدیریت هوشمند درون این دستگاه کارکرد دستگاه را کنترل می کند.

به نظر شما این مطلب مفید بود؟

لطفا امتیاز دهید

میانگین امتیاز ها 0 / 5. تعداد امتیاز ها 0

اولین نفر باشید که امتیاز می‌دهید